Medica Macháček
Uherské Hradiště
tel: 736 180 817
(volejte po 9:00)
 Blog

Plazmaterapie

Ošetření vlastní krevní plazmou.

Jett Plasma Lift MEDICAL je první patentovaný stejnosměrný elektrokauter na světě vyrobený v České republice. Přístroj využívá zcela novou technologii založenou na elektrickém výboji – plazmě. Tento bezpečný, extrémně tenký výboj (méně jak 0,1mm) tak zaručuje velmi přesné ošetření i nejmenších lézí vysoce specifických lokalit, jako je např. oční okolí. Zařízení je vybaveno velmi spolehlivým bezpečnostním systémem.

Nižší stupně intenzity se využívají pro kosmetické ošetření navozující regeneraci a omlazení pokožky, zlepšení elasticity tkáně, vyhlazení drobných vrásek, ošetření akné či růžovky. V těchto kosmetických indikacích ošetření pleti provádí zdravotní sestra.

Při použití vysokého stupně intenzity se jedná o lékařský zákrok, kterým je možno provádět odstranění nežádoucích výrůstků (znamének, bradavic, fibromků, kondylomat či molusek), odstranění drobných vrásek, rozšířených žilek, strií, pigmentací, korekci jizev. Specifické je též ošetření vrásek očního okolí (tzv. plazmová blefaroplastika).

Zákroky není možné provádět u pacientů s implantovaným kardiostimulátorem / defibrilátorem. Neprovádí se u těhotných, nemocných trpících epilepsií, v místech nad kovovými implantáty či u nemocných s aktivním onkologickým onemocněním.

Ošetření přístrojem Jett Plasma Lift Medical není hrazeno ze systému zdravotního pojištění. O ceně zákroku je pacient informován před provedením ošetření a jeho cena je závislá na rozsahu a typu ošetření.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme.

zavřít
Zpráva nebyla odeslána. Zadejte prosím správný název dne.

zavřít